-
Aantal Items
48 -
Registratie Datum
-
Laatst Bezocht
wen1979's Prestaties
-
Hoi Wen,
Wat lief dat je af en toe langskomt om te kijken hoe het met me gaat.
Hoe gaat het met jou?
Ja ik ben zo blij dat we begonnen zijn!
Gisteren heb ik een startecho gehad, alles ziet er mooi en rustig uit, vrijdag kan ik met de hormonen beginnen dan gaat het echt beginnen!
Liefs Wen
-
Hey violetta,
Ik lees dat het ook met jou niet helemaal goed is gegaan!! wat klote meid!!
Is er nog hoop dat het wel goed komt??? Dat je nu het hartje niet hoorde maar dat het dus toch goed kan zijn?
Ik hoop het wel! het is je gegund, (net als anderemeiden hier)
Ik ben niet veel online meer maar kijk soms toch even hoe het met sommige meiden gaat!!
sterkte en liefs!!
-
Hey Wendy hoe is het met je?Geniet je van je zwangerschaap of heb je veel last?Ik heb je berich eingelijk net gezien.Meestaal krijg ik zo'n melding.....maar ja....Ik moet morgen bloed prikken dus heel erg spannend.Ik heb dinsdag geprikt HCG 153 dus morgen weer,ik ben nog heel erg bang voor want ik heb veel ongi pijn,dus ik duurf nog niet blij te zijn...pas na morgen
Liefs,Violeta
-
Hoi naamgenote ;-)
Wat lief dat je me een berichtje stuurt. Hoe gaat het met je, voel je je goed tijdens de zwangerschap?
Ik heb volgende week maandag eindelijk gesprek in het UMC, dan krijg ik mijn prikschema. Ik hoop dat we gelijk mogen beginnen en dat ze ook weten dat ik aan de pil ben. Communicatie is niet zo best in het ziekenhuis. We zijn net terug van een weekje vakantie in Engeland bij fam. en vrienden, heeft ons goed gedaan en nu ook nog lekker weer, ik voel me goed in mijn vel!
Liefs Wen (Roossie)
-
Hey Roossie!
Hoe gaat het met jou?
nog maar een paar dagen he! dan is het lange wachten even voorbij en mag je gaan beginnen!!
ik ben een tijdje niet online geweest maar was toch even benieuwd hoe het met jullie gaat dus ik heb even zitten lezen in het forum (starten in aug 2010) .
Ik wens je heel veel succes met je nieuwe poging! hoop op succes! het is je gegund
Liefs wendy
-
haha ja!!! je hebt gelijk!!
Ik moet dat idd ff gaan doen!!!
Klikt cliche maar ik heb het zoooo druk!! loop af en toe mezelf voorbij hoor!! werk, kindje, en veel afspraken, allemaal erg leuk maar soms dus amper tijd om dat soort dingen te doen!!
maar ik ga ff kijken!!
thanks voor de uitleg nog.. enne houd me maar scherp;) haha
Liefs!!